Image

Wczytuje

... Morska?

Przestronne sale wraz z wyposażeniem

ZAREZERWUJ TERMIN
Image

... Morska?

Profesjonalne nagłośnienie wraz z miejscem do tańczenia

ZAREZERWUJ TERMIN
Image
PREV
NEXT
Image

Morze Impreza

Szukasz miejsca na przyjęcie?

Wynajmij nasze sale które znajdują się dosłownie kilka kroków od morza. Zamów dodatkowo Catering i nie przejmuj się niczym!

ImageZarezerwuj termin
ImageZobacz pozostałe sale

Kilka Szczegołów

Lokal Morska to...

Image
Blisko do SKM
0 metrów
Image
Impreza aż na
0 osób
Image
Moc dźwięku
0 wat
Image
Zorganizowanych ponad
0 imprez
Image
Metraż lokalu
0


Catering

Zamów catering na swoją impreze

Jeżeli potrzebujesz możemy dla Ciebie przyrządzić pełen catering. Zadzwoń lub napisz żeby poznać dokładną cenę Twojego zamówienia lub kliknij w menu poniżej.

Finger Food

Image
ZOBACZ MENU

Przyjęcia rodzinne

Image
ZOBACZ MENU

Morze Impreza

Zobacz co posiadamy

Image
Dwie Łazienki
Image
Parkiet do Tańca
Image
Konsole do Gry*
Image
Projektor Multimedialny*
Image
Sprzątanie po imprezie
Image
Catering*
Image
Usługa Dozoru*
Image
Oświetlenie Dyskotekowe
Image
Nagłośnienie

Zarezerwuj lokal

Sprawdź wolne terminy

Zdecyduj czy potrzebujesz sali na wieczór/noc czy w południe, albo zarezerwuj od razu na cały dzień!

REZERWACJA
Tak, lokal wyposażony jest w sprzęt do odtwarzania muzyki. Wystarczy tylko podpiąć swojego laptopa lub smartfon.
Na wieczorne imprezy lub przyjęcia lokal udostępniamy zwyczajowo od godz. 16:00 do godz. 05:00 ale istnieje możliwość rezerwacji w innych godzinach. Modyfikacja godzin wynajmu może wiązać się z dodatkową dopłatą.
Do dyspozycji Najemcy udostępnianie są podstawowe środki czystości tj. miotła, szufelka, worki na śmieci itp. Wszystkie przyniesione przez Najemcę rzeczy takie jak: dodatkowe dekoracje, jedzenie, butelki itp. Powinny zostać z niego zabrane po zakończeniu imprezy lub umieszczone w pozostawionych w lokalu workach na śmieci. Natomiast standardowe sprzątanie lokalu wliczone jest w cenę wynajmu.

Tak, w lokalu udostępniana jest sieć wi-fi.
Ewentualne szkody pokrywane są z, pobieranej przed udostępnieniem lokalu, kaucji w wysokości 300 zł. Jeżeli wartość szkód przekracza wysokość kaucji Wynajmujący ma prawo do obciążenia Najemcy kosztami związanymi z ich likwidacją. W przypadku braku szkód kaucja zwracana jest w ciągu 5 dni roboczych w ustalony wcześniej sposób. Wszelkie wątpliwości co do odpowiedzialności za szkody rozstrzygane są na podstawie zapisu z monitoringu.
Nie, palenie wewnątrz budynku jest zabronione.
Tak, Najemca podczas najmu jest odpowiedzialny za cały budynek jak i teren przed lokalem, w zakresie szkód wyrządzonych przez siebie lub swoich gości. Wszelkie sytuacje sporne gdy Najemca uważa, że wyrządzone szkody nie zostały spowodowane przez niego lub gości rozpatrywane są na podstawie nagrań z monitoringu.
Aneks kuchenny wyposażony jest w: lodówkę, zamrażarkę, jednopalnikową płytę indukcyjną, czajnik, kuchenkę mikrofalową, zlewozmywak. 

W lokalu zainstalowany jest zamek elektroniczny, który goście mogą obsługiwać za pomocą aplikacji Yale Home. Dostęp ustawiany jest na określony przedział czasowy.
W celu dokonania rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 50% wartości wynajmu kolejnym etapem jest wpłata pozostałych 50% wartości wynajmu w ostatnim dniu roboczym przed datą udostepnienia lokalu, tak aby środki zaksięgowały się na naszym rachunku przed rozpoczęciem imprezy.
Po dokonaniu rezerwacji w kalendarzu na naszej stronie internetowej otrzymacie Państwo mailowo, w ciągu 24h, potwierdzenie zawierające informację z prośbą o wpłatę zadatku. Po zaksięgowaniu środków dokonamy ostatecznej rezerwacji lokalu w wybranym przez Państwa terminie.
Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z rezerwacji oraz w przypadku nie dokonania płatności za wynajem lokalu.
Lokal znajduje się w sąsiedztwie innych lokali usługowych, czynnych maksymalnie do godziny 22, w związku z czym nie zdarzyła się jeszcze nigdy sytuacja, w której spływałyby jakiekolwiek skargi.
MORSKA 122A

Dostępny Niedostępny

Zajęty Dzień Zajęta Noc

DZIEŃ

12:00 - 18:00

 • Poniedziałek - Piątek
 • 500zł *
 • Sobota
 • 800zł *
 • Niedziela
 • 800zł *
*

nie dotyczy świąt

i długich weekendów

**

nie dotyczy świąt,

a w okresie wakacyjnym – 1000 zł

NOC

16:00 - 5:00

 • Niedziela - Czwartek
 • 800zł **
 • Piątek
 • 1 400zł 999zł *
 • Sobota
 • 1 400zł 999zł *

PROMOCJA cały dzień (12:00-5:00)
Niedziela-Czwartek 900 zł || Piątek-Sobota 1600 złREZERWACJA

Imię

Interesuje mnie:

E-mail

Dodatkowo Płatne:

Telefon

Kiedy?